HAKKIMIZDA

Aziz Atik Otomotiv 1987 yılından bu yana Karadeniz Bölgesinin en büyük şehri Samsun’da Renault Mais A.Ş. Yetkili Satıcılığı faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyet ve sadakatini sağlamak üzere

Mağaza Satış,

Aktif Satış,

El Araç Alımı ve Satışı,

24 saat kesintisiz hizmet veren Satış Sonrası Hizmet ve Servis,

16 anlaşmalı sigorta markasını tek çatıda birleştiren sigorta şirketimizle bir otomobil kullanıcısının her türlü talebine cevap verebilen bir kurum olmanın mutluluğu içerisindedir.

Firmamızdan memnun ve markamıza sadık müşterilere sahip olabilmek için her türlü konuda onlara çözümler sunabilmenin devamlı araştırması içindeyiz. Devamlı yenilenen ürün yelpazemiz ve yeni modellerimiz, tüketiciye sunulan kaliteli ürünün bir belgesi durumundadır.

Renault standartlarında fiziki yapısı tamamlanmış bir tesis ve Renault Mais tarafından verilen eğitimleri başarı ile tamamlamış sunduğumuz her hizmette profesyonel ekibimizle satış ile başlayan dostluğumuzun satış sonrası da sürmesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verebilmenin mutluluğunu uzun yıllar müşterilerimize paylaşmak amacıyla çalışmalarımızı geleceğe taşımak kararlılığındayız.

Aziz Atik Otomotiv;

Kaliteyi sağlamak için

Hizmette standartlara ve uygulanabilir şartlara

Doğru çabuk ve güvenilir hizmetin ilk defada verilmesini

Kalite yönetim sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirilmenin sağlanmasını

Personele sağlıklı ve güvenilir çalışma ortamının ve sürekli eğitim olanaklarının temin edilmesini kendisine amaç ve taahhüt etmiştir.